Kábelek és a kábelekben lévő vezetőanyagok szigetelésére alkalmas elektrotechnikai PVC szigetelőszalagok. A PVC szalagok számos célra használhatók, például vezetékek összekötésére és rögzítésére, kábelköpenyek javítására, jelölésre és mechanikai védelemre. A jó minőségű szigetelőszalagok kielégítik az elektromos biztonságra vonatkozó követelményeket. Az általunk kínált szigetelőszalagok mindegyike megfelel az IEC 60454-3-1-2/F-PVC/60 szabvány előírásainak, és rendelkezik nyilvánosságra hozott megfelelőségi nyilatkozattal.
EAN: 8595025319692
Adatok
a szalag szélessége
19 mm
a tekercs hossza
20 m
a szalag vastagsága
0,13 mm
nyomtatás
nyomtatás nélkül
minimális dielektromos (átütési) szilárdság nedvesedés után
Az árak forintban értendőek és az ÁFA-t tartalmazzák. Cégünk kizárólag új termékeket forgalmaz számlával! A gyártó fenntartja a jogot, hogy értesítés nélkül változtasson a termék fotóin, csomagolásain, adatain, paraméterein!
Bemutatkozik a Hummingbird termékcsalád egyik legújabb vezeték nélküli tagja a BRONC Tough pen, amely egy prémium minőségű "2 az 1-ben" tetoválógép: használható cserélhető akkumulátorral vagy hagyományos módon vezetékkel! Ráadásul állítható stroke-val, így mindenki úgy tudja használni, ahogy szeretné: 2.6-4.3mm
Tápegység használata esetén: a gép akkumulátor része bármikor átcserélhető az RCA-s adapter részre, így használható a megszokott, vezetékes módon
az akkumulátor egység kapacitása: 2.000 mAh
a beépített akkumulátorral 6-10 óra folyamatos munka garantált
Kompatibilis minden Cheyenne rendszerű Cartridge (modul)-hoz
Túlterhelés- és túlfeszültség elleni védelemmel lett ellátva (ha a gép elakad vagy rövidzárlatos, a gép automatikusan kikapcsol)
9V-os "Jumpstart" funkció a nagyobb feszültségű indításhoz
Megjegyzés: Kérjük, NE használja a gépet az ajánlott tartomány felett! Illetve a stroke löket hosszát működés közben állítani nem szabad, mert az a gép meghibásodásához vezethet!
A csomag tartalma:
Hummingbird Bronc Tough Pen tetoválógép
egy tasak O-gyűrű
5V 2A töltő USB-C kábellel
adapter rész RCA csatlakozóval (ezzel tápegységről is használható a tetoválógép)
Figyelem! A gép beépített akkumulátor egységgel rendelkezik, melyben az akkumulátor külön nem cserélhető!
A Sharpie alkoholos filcek szinte minden felületen használhatóak, legyen szó fotópapírról, kartonról, üvegről, fáról, de akár bőrről is, mivel nem tartalmaz semmilyen irritáló és toxikus anyagot. Éppen ezért szeretik a tetováló mesterek is használni. Tartós, vékony hegyének köszönhetően a részletek pontos kidolgozására is alkalmas, színei élénkek és tartósak, ellenállnak a fakulásnak és a víznek is.
Szükség lenne még egy nyomógombra a P5732 vezeték nélküli csengőhöz? Akár 16 további nyomógombot is párosíthatunk, amelyek öntanuló funkcionalitásuk révén nem fogják zavarni egymást a környékbeli egyéb csengőkkel. Nem kell sokat bajlódnunk a csengőgomb elhelyezésével, mert hatósugara 100 m. Biztosan hasznosnak fogjuk ítélni vízálló kivitelét is.